WARUNKI OGÓLNE

 1. Sklep internetowy  znajdujący się na stronie www.artykuly-pszczelarskie.pl jest własnością firmy Artykuły Pszczelarskie FIT Monika Tomczyk, Piotr Filipowski ul. Dożynkowa 100 31-234 Kraków Działalnosc zarejestrowana w CEIDG  RP  NIP 678-131-13-69 REGON 123139990 i umożliwia Kupującemu dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.
 2. Do poprawnego korzystania z serwisu www.artykuly-pszczelarskie.pl wymagana jest przeglądarka internetowa.

OCHRONA DANYCH

3.Wypełnienie danych w formularzu zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Kupującego  (zgodnie z ustawą zdnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych,Dz.U.Nr 133,poz.883.)oraz na wystawianie faktury bez podpisu Kupującego.

 1. Dane osobowe Kupującego chronione zgodnie z ustawą o danych osobowych nie są przekazywane,odsprzedawane ani użyczne innym osobom lub instytucjom.Dane te są konieczne w celu wywiązania się z umowy kupna i sprzedaży towarów i usług.Dane teleadresowe nie są wykorzystywane w celach marketingowych.
 2. Dostęp do danych osobowych posiada jedynie administrator sklepu internetowego www.artykuly-pszczelarskie.pl
 3. Każdy Kupujący, który wypełnił formularz zamówienia, ma możliwość dostępu do dotyczących go danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub wystąpienia o ich usunięcie pisząc na adres administratora.

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

 1. Ceny podane w sklepie internetowym www.artykuly-pszczelarskie.pl to ceny detaliczne brutto(zawierające podatek VAT) wyrażone w złotych polskich. Warunkiem realizacji zakupu jest akceptacja regulaminu i prawidłowe wypełnienie przez Kupującego formularza zamówienia, który jest zamieszczony na stronach sklepu internetowego.
 2. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
 3. Kupujący zobowiązany jest do podania adresu e-mail i numeru telefonu kontaktowego,pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.
 4. Czas realizacji zamówienia liczy się od momentu jego potwierdzenia i wynosi max 15 dni roboczych.
 5. Zakupiony produkt zostanie dostarczony Kupującemu pod wskazany w formularzu zamówienia adres.
 6. Zamówienia,które nie zostaną potwierdzone w ciągu 7 dni będą anulowane.
 7. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca chwili złożenia przez klienta zamówienia.Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie,wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego,przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na srtonach sklepu bądż wprowadzania w nich zmian.Dostępność produktów uzależniona jest od stopnia wyczerpania zapasów dlatego w przypadku braku towaru w magazynie Kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany jak również o terminie realizacji zamówienia.
 8. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon.Faktura VAT wystawiona jest w chwili,gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.
 9. Zapłata za towar uiszczana jest gotówką  przy odbiorze osobistym bądź przelewem bankowym przed wysyłką zamówienia.
 10. Po uiszczeniu opłaty Kupujący ma prawo do sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności kuriera w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy.

ZWROTY I WYMIANY TOWARU

 1. Kupujący może odstąpić od zawartej umowy kupna w terminie 14 dni licząc od daty zakupu .Koszt usługi transportowej świadczonej przez przewożnika pokrywa w tym przypadku Kupujący.
 2. Zwracany towar powinien być wysłany na adres firmy Artykuły Pszczelarskei FIT Monika Tomczyk ul Długa 56 32-088 Owczary po uprzednim poinformowaniu o tym fakcie drogą telefoniczną lub mailową.
 3. Nie odbieramy zwrotów przesyłek za pobraniem.Podstawą przyjęcia zwrotu jest dołączenie dokumentu sprzedaży.
 4. W przypadku zwrotu towaru prosimy Kupującego o podanie numeru konta bankowego w celu ograniczenia kosztów związanych z przesłaniem pieniędzy.
 5. Sklep internetowy  zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji kolejnych zamówień złożonych przez Kupującego,który zwraca zamówiony towar bez podania przyczyny.
 6. Istnieje bezwzględny zakaz dostarczania przez Usługobiorcę treści o charakterze bezprawnym.
 7. W przypadku zwrotu towaru firma zwraca wyłacznie koszt zakupionego asortymentu (koszt transportu nie zostanie zwrócony Kupującemu).

GWARANCJE I REKLAMACJE

 

 1. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych,które powstały podczas transportu, będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru paczki w obecności kuriera.Warunkiem przyjęcia będzie spisanie protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera.
 2. W przypadku ewentualnych reklamacji należy kontaktować się z biurem sklepu.Konieczne jest wówczas dostarczenie uszkodzonego produktu na adres wraz z dowodem zakupu i kartą gwarancyjną(jeśli została wystawiona).
 3. Firma  ma 7 dni na rozpatrzenie reklamacji.
 4. W przypadku uznania reklamacji zakupiony towar zostanie naprawiony,wymieniony lub Kupujący otrzyma zwrot gotówki.
 5. W przypadku niuzasadnionej reklamacji zakupiony towar jest odsyłany do Kupującego z informacją:
  "Oddalone".

  28.Towar,którego zwrot,reklamacja,bądż wymiana nie zostanie uznana(odesłana po wymaganym terminie,nie zawierająca dowodu zakupu bądż pisma reklamacyjnego)będzie odesłany do Kupującego na jego koszt.

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE

 1. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości w sprawie losu Państwa przesyłki czy procedury z nią związanej prosimy o kontakt z naszym biurem drogą telefoniczną lub pocztą elektroniczn