POKARM I ODŻYWKI 

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 przedmiotów
 • Szybki podgląd
  5,40 zł 6,00 zł -10%

  DIAMANT Fondant pszczeli to produkt w formie pasty/ciasta pszczelego, przeznaczony do karmienia pszczół.Prebiotyki to niepodlegające trawieniu substancje, które pobudzają florę bakteryjną w jelicie do produkcji cennych i wartościowych dla całego organizmu bakterii.  OPAKOWANIE 1KG

  5,40 zł 6,00 zł -10%
  Obniżka!
  W Magazynie
 • DIAMANT Fondant pszczeli to produkt przeznaczony do karmienia pszczół. Produkt jest w formie pasty/ciasta pszczelego, zawierającego mikroskopijne kryształy cukru otoczone cienką warstwą syropu iwertowanego. Powstający na bazie najwyższej jakości cukru 1 kategorii Cena za karton  5kg.

  22,00 zł
  W Magazynie
 • APIAROM 250ml Preparat dezynfekuje ule oraz sprzęt pszczelarski, aromatyzuje i wyrównuje zapachy w ulu, uspokaja pszczoły, odstrasza mrówki, nie odkłada się w miodzie i wosku.

  18,00 zł
  W Magazynie
 • APIAROM 500ml Preparat dezynfekuje ule oraz sprzęt pszczelarski, aromatyzuje i wyrównuje zapachy w ulu, uspokaja pszczoły, odstrasza mrówki, nie odkłada się w miodzie i wosku.

  35,00 zł
  W Magazynie
 • Jest gotowym pokarmem w formie pasty składającym się z cukrów przystosowanych dla pszczół. Zawiera on mikroskopijne kryształy, otoczone cienką warstwą syropu. Dzięki temu pszczoła może bez problemu pobierać ten pokarm i wchłanić go bezpośrednio przez gardziel.  MOŻLIWY ZAKUP HURTOWY.

  16,00 zł
  W Magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 przedmiotów