Miód pszczeli 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 przedmiotów
 • Zmniejsza skutki nadmiernego napięcia nerwowego. Polecany jest w sytuacjach wyczerpania psychicznego i fizycznego. Ma korzystny wpływ na serce i naczynia krwionośne. Masa netto 1,2kg.

  55,00 zł
  W Magazynie
 • Miód gryczany ma dużo właściwości leczniczych i zdrowotnych. Miód gryczany działa bakteriobójczo, goi rany i zawiera mnóstwo witamin i mikroelementów. Szczególnie cenione jest działanie miodu gryczanego w zapobieganiu i leczeniu chorób serca i układu krążenia.

  55,00 zł
  W Magazynie
 • Miód lipowy 1,2kg. Miód lipowy to dobre źródło energii (100 gram to ok. 300 kalorii), a spożywanie miodu lipowego jest zalecane we wszelkich stanach osłabienia, przemęczenia, niedożywienia i rekonwalescencji po chorobach.

  55,00 zł
  W Magazynie
 • Miód rzepakowy ma kolor złota.Krystalizuje  w kilka dni do koloru białego. Łagodzi problemy związane z oddychaniem. Przyspiesza gojenie się ran i schorzeń skórnych. Miód rzepakowy jest też dobry na kaca Miód rzepakowy pomaga przy problemach z wątrobą. Masa netto 1,2kg.

  55,00 zł
  W Magazynie
 • Często nazywany miodem „królewskim”. Jest niezwykle wartościowym produktem dla zdrowia człowieka. Zawiera 9 razy więcej biopierwiastków niż miody nektarowe. Ma dwukrotnie więcej białek, aminokwasów i enzymów, a także występują w nim niewielkie ilości witaminy A, B2, B6, C, PP i K. 

  65,00 zł
  W Magazynie
 • Najpopularniejszy z miodów.Zmniejsza skutki nadmiernego napięcia nerwowego. Polecany jest w sytuacjach wyczerpania psychicznego i fizycznego. Ma korzystny wpływ na serce i naczynia krwionośne. Masa netto 1,2kg.

  55,00 zł
  W Magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 przedmiotów